WSPÓŁPRACUJĘ

P.U.H. „Magda” Piotr Kiliańczyk, w Jazgarzewie (okolice Piaseczna) przy ulicy Szkolnej 3.

Wydaje się – lokalny sklep jakich dziesiątki mijamy codziennie, nie zdając sobie nawet sprawy, jakie skarby kryją się w podwórku. Ja również, za pierwszym razem, trafiłem tu przypadkiem. PUH „Magda” to prawdziwy sezam dla każdego, który potrzebuje coś-czymś, pomalować. W mojej skromnej opinii oferowane tu farby (gotowe i z mieszalnika), emalie, pędzle, wałki oraz wszelkie inne niezbędne elementy nie mają sobie równych w całej okolicy, wliczając pobliskie megamarkety budowlane. Tak co do jakości, jak i co do ceny. A gdy się do tego doda kompetencje i doświadczenie obsługi – nie ma lepszego miejsca na południe od Warszawy…

Sklep „FOMA”  w Warszawie przy ulicy Bartyckiej 24/26 (pawilon 73).

Sklep z wyposażeniem łazienek, prowadzony przez przesympatyczną rodzinę Stępniów. Niech nikogo nie zwiedzie niepozorny rozmiar! Ten nieduży, z pozoru, pawilon – to prawdziwy sezam. Jest tu wszystko, o czym można pomyśleć projektując współczesną łazienkę – w  gamie, która może mocno zdziwić oraz w cenach, które mogą miło zaskoczyć.

Właściciele zawsze służą pomocą i radą, a ich 'kontakty’ u producentów i umiejętności wydobywania 'spod ziemi’ potrzebnych rzeczy uratowały już niejeden remont. Jeśli więc chce się zaoszczędzić czas na bieganiu po sklepach, albo nie wie się od czego zacząć – rozsądnie jest rozpocząć właśnie tu.

EURO-CERAMIKA, Augustówka 22B, https://www.euro-ceramika.pl/

To naprawdę świetny adres, jeżeli ktoś szuka jednego miejsca, gdzie kompleksowo może 'zorganizować’ sobie łazienkę od A do Z. Ogromna wystawa materiałów, bardzo kompetentna załoga, możliwość zaprojektowania łazienki w oparciu o dostępne materiały oraz imponujące zdolności logistyczno-magazynowe czynią to miejsce naprawdę wyjątkowym na mapie Warszawy.  Miałem przyjemność pracować z nimi – i trzeba przyznać, że wspaniale sprawdzają się jako ‘supermarket’ w kwestiach wyposażenia łazienek. Jeżeli ktoś nie ma za dużo czasu na samodzielne dobieranie elementów i chciałby to zrobić szybko i wygodnie pod czujnym okiem fachowca, to Euro-Ceramika spełnia tę rolę znakomicie.